Only KU students are authorized to access this page
Koç Üniversitesi Ders Değerlendirme Anketi SonuçlarıKoç Üniversitesi’nde her akademik dönemin ortasında ve sonunda ders değerlendirme anketi yapılmaktadır. Anket sonuçları; fakülte, ders tipi, sınıf mevcudu gibi tüm boyutlara göre analiz edilmektedir. Bu çalışmalar, öğretim kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.


Bu sayfada yer alan veriler, sadece Koç Üniversitesi öğrencilerinin yararlanması amacı ile hazırlanmıştır; kopyalanmamalı ve Koç Üniversitesi öğrencisi olmayan kişiler veya kurumlar ile paylaşılmamalıdır.Koç Üniversitesi Ders Değerlendirme Anketi SonuçlarıKoç Üniversitesi’nde her akademik dönemin ortasında ve sonunda ders değerlendirme anketi yapılmaktadır. Anket sonuçları; fakülte, ders tipi, sınıf mevcudu gibi tüm boyutlara göre analiz edilmektedir. Bu çalışmalar, öğretim kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.


Bu sayfada yer alan veriler, sadece Koç Üniversitesi öğrencilerinin yararlanması amacı ile hazırlanmıştır; kopyalanmamalı ve Koç Üniversitesi öğrencisi olmayan kişiler veya kurumlar ile paylaşılmamalıdır.
Login with KU NetID


Başlangıç